for-tel.pl

Papcie z filcu sklep

Filc jest naturalnym materiałem, który wykonuje się ze 100% wełny owczej. Może mieć różną grubość oraz kolor, dzięki naturalnym barwnikom. Wybierając producenta artykułów z filcu, warto zwrócić uwagę na jego jakość, rodzaj farbowania oraz wykonanie asortymentu dostępnego w sklepie. Firma Feltiness.pl dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwanie swoich klientów, dlatego papcie z filcu w ich sklepie mają duży wybór kolorów i rozmiarów. Po wejściu na oficjalną stronę online sklep.feltiness.pl, można przeczytać szczegóły dotyczące każdego produkty i zobaczyć, czy jest aktualnie dostępny na magazynie.

Sklep z papciami filcowymi

Ciepłe, przewiewne, wygodne i unikatowe papcie z filcu dostępne w Feltiness.pl, można zakupić po naprawdę konkurencyjnej cenie. Dodatkowo zamawiając w polecanym e-sklepie masz pewność, że produkt jest najlepszej jakości, odpowiednio utrzymuje stopę w miejscu i nie rysuje delikatnych powierzchni. Paputy na wzór tych z Nepalu idealnie sprawdzają się również jako prezent. Są ręcznie opakowywane w papier i eleganckie pudełko.

Duży wybór rozmiarów obuwia

Na oficjalnej stronie sklepu z papciami filcowymi znajduje się tabela rozmiarów, która pozwala na dopasowanie długości wkładki do rozmiaru. Znacznie ułatwia to wybór odpowiedniego produkty do naszych indywidualnych potrzeb. Produkty udostępniane przez poznańską firmę, powstają bez ingerencji maszyn, szablonów czy identycznych projektów, co sprawia, że obuwie jest zupełnie oryginalne i niepowtarzalne. Dział Obsługi Klienta czeka na pytania od Państwa dla zapewnienia o najwyższej jakości paputów z filcu.


Feltiness.pl
Szamarzewskiego 1 lok. 2
60-514 Poznań

Zobacz także:

Legrand Valena - Electric24.pl

Legrand Valena - Electric24.pl

Promocyjna gazetka Lidla

Promocyjna gazetka Lidla

Agro-TransHandel – czemu zawdzięcza pozycję lidera?

Agro-TransHandel – czemu zawdzięcza pozycję lidera?