for-tel.pl

Lierac

Powstawanie zmarszczek to element starzenia się skóry, który dotyka każdego w różnym stopniu. Stosując odpowiednie kosmetyki można jednak spowodować jego znaczne opóźnienie. Marka Lierac proponuje luksusowe dermokosmetyki, składające się z naturalnych składników połączonych z nowoczesnymi technologiami. Są one niezwykle skuteczne i pozwalają na dłużej zachować młody wygląd.Lierac oferuje produkty przeznaczone nie tylko do redukcji zmarszczek. Są wśród nich również takie, które przeznaczone są na:

· rozstępy,· przebarwienia,· obrzęki,· skórę w okresie menopauzy,· przesuszenia.

Są to bowiem kłopoty ze skórą, które wymagają zastosowania najwyższej jakości preparatów, zawierających substancje aktywne. Przeprowadzone przez markę badania kliniczne potwierdzają że ich regularne stosowanie znacząco wygładza skórę, odpowiednio ją nawilża oraz redukuje powstające w jej obrębie zmiany.Wśród propozycji Lierac dostępne są m.in.:


  • · kremy modelujące,

  • · preparaty wyszczuplające,

  • · kosmetyki przeciwstarzeniowe,

  • · kremy pod oczy rozjaśniające i likwidujące obrzęki,

  • · preparaty do demakijażu.

Pojawiło się również kilka pozycji dla mężczyzn, którzy chcieliby zapewnić swojej skórze dobrą kondycję. Mogą oni skorzystać z kosmetyków do golenia, żeli pod prysznic czy antyperspirantów, zapewniających im długotrwałe zachowanie świeżości.Fitokosmetyki Lierac wykazują się skoncentrowanym, niezwykle skutecznym działaniem. Sprawiają, że ciało wygląda zdrowiej, a osoby je stosujące czują się atrakcyjne i zadbane przez cały czas.Apteka Gemini
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
tel. 58 600-80-88